OneFuturia.pl

Łączymy sferę ciała i ducha

fa

FAZY KSIĘŻYCA A URODA

2019-02-12 Wróżka Angoria

Księżyc ma ogromny wpływ nie tylko na morza i oceany ale również na funkcjonowanie życia roślin, zwierząt i oczywiście ludzi. Warto mieć wiedzę jak współgrać z energią księżyca aby chociażby właściwie pielęgnować nasze włosy, ciało i zachować piękny wygląd.

Dzisiaj opiszę Wam kilka informacji jak pielęgnować urodę w 3 podstawowych fazach:

PRZYBYWAJĄCY KSIĘŻYC Czas kiedy możemy rozpocząć regenerację swojego organizmu i dostarczyć mu więcej składników odżywczych. W tym czasie nasz organizm będzie je lepiej wchłaniał . Możemy też zastosować maseczki nawilżające, kremy i balsamy upiększające. W pożywieniu ważne by ograniczyć niezdrowe, tłuste, kaloryczne jedzenie gdyż tłuszcz będzie się kumulował w ciele i nasze kilogramy wzrosną. Jedzenie mocno słonych potraw także zatrzyma wodę w organizmie na dłużej i będziemy czuć się obrzmiali i opuchnięci. Gdy księżyca przybywa również zrezygnujmy z depilacji. Jeśli zależy nam na tym ażeby włoski nie odrastały zbyt szybko nie róbmy tego przynajmniej zbyt często w tym czasie. Depilacja może być też bardziej bolesna. Natomiast jeśli chcemy aby nasze włosy na głowie rosły szybciej możemy je w tym czasie podciąć.

PEŁNIA KSIĘŻYCA Unikaj wszelkich operacji i zabiegów. Stroń od dentysty. Może dojść do powikłań, a nawet krwotoku. Także wszelkie zabiegi u kosmetyczki mogą tylko bardziej podrażnić skórę. Pełnia natomiast sprzyja nakładaniu maseczek odżywczych , farbowaniu włosów gdyż kolor będzie intensywniejszy i trwalszy. Można też rozkoszować się długą kąpielą z olejkami, które podczas pełni lepiej nas odprężą ( lawendowy, sosnowy, eukaliptusowy, róża )

KSIĘŻYC MALEJĄCY Odchudzamy się :) działają świetnie wszelkie diety oczyszczające, posty, głodówki . Tracimy tłuszcz, wodę i zbędne toksyny. Oczywiście nie zapominając o ćwiczeniach fizycznych . Możemy spokojnie poddać się depilacji. Walka z cellulitem jest bardziej skuteczna gdyż tracimy nadmiar wody. Dobrze jest zastosować maseczki oczyszczające na twarz , peelingi aby pozbyć się zanieczyszczeń i wyregulować działanie gruczołów łojowych skóry.

Wróżka Angoria https://onefuturia.pl/doradcy/wrozka-angoria/

Loading...
  • © 2020 OneFuturia