OneFuturia.pl

Łączymy sferę ciała i ducha

Jasnowidz - czy nim jestem?

2020-02-05 Jasnowidzka Jowi

Jasnowidz - czy nim jestem? Onefuturia – artykuł

Jasnowidz medium

Jasnowidz - czy jestem nim naprawdę? Czy mam rzeczywiście te zdolności? Tego dowiesz się czytając ten artykuł autorstwa jasnowidzki Jowi

Jasnowidz - czy nim jestem?

Kiedy zaczynasz czuć, widzieć więcej niż inni, a co ważniejsze czas weryfikuje, że się nie mylisz. Zaczynasz sobie zadawać pytanie. Jasnowidz - czy jestem nim naprawdę? Czy mam rzeczywiście te zdolności? Wraz z tak postawionymi pytaniami pojawia się uczucie ekscytacji, ale i zarazem strachu.

Wiele osób zapewne czytając te słowa powie w myślach - WOW!!! Ja też tak mam! Jedni zapewne nieliczni podążą za wewnętrznym głosem i zaczną rozwijać swoje zdolności. Inni zagłuszą, odrzucą swój dar z lęku przed odrzuceniem ze strony bliskich i swojego otoczenia. Ze strachu, że otrzymają łatkę wariata, wariatki.

Kim jest jasnowidz?

Jasnowidz to osoba, której otoczenie jak i zarówno ona sama przypisuje zdolności postrzegania pozazmysłowego. Odczytywania przeszłości, teraźniejszości jak i przyszłości. Dostrzegania paranormalnego: osób, przedmiotów, miejsc, jak i zjawisk bez użycia zmysłu wzroku. Rozwijając powyższą definicję w oparciu o własne doświadczenia i wiedzę, chciałabym przybliżyć czytelnikom proces budzenia się zdolności jasnowidzenia, ale także i mediumicznych. Sposób ich rozwijania i wykorzystywania w praktyce.

Jak zostać jasnowidzem?

Niż odpowiem na to pytanie, chcę poświęcić trochę miejsca na przyczyny i sposób budzenia się zdolności pozazmysłowych. Jest to dość istotne, aby umieć oswoić się z “nową rzeczywistością”. Nabrać zaufania do siebie, docenić budzący się dar. Po prostu nie dać się zwariować. Zwłaszcza gdy darowi jasnowidzenia towarzyszy dar ,,widzenia’’, odczuwania zmarłych.  Tak akurat jest w moim przypadku.

Dar jasnowidzenia  - przebudzenie.

Należę do tych osób, które urodziły się z darem jasnowidzenia. Przez okres dzieciństwa starałam się uciec od tego zwłaszcza, że towarzyszyło temu widzenia tak na jawie jak i we śnie osób zmarłych. Bardzo się tego bałam. Często, żeby zasnąć cała nakrywałam sie kołdrą.  Tylko niewielki otwór pozostawiam, żeby weszło powietrze, abym mogła oddychać. Te sny osób zmarłych, które czegoś ode mnie chciały. Pamiętam jakby to było wczoraj.

Poza tym moje dzieciństwo było traumatyczne. Poczucie ciągłego zagrożenia, brak akceptacji przez otoczenie. Piętnowanie mnie tylko z powodu, że jestem z rodziny alkoholików, obudziło we mnie tzw szósty zmysł.

Nie będę tu wyjątkiem , bo większość jasnowidzów dostrzegło swe dary w wyniku właśnie traumatycznych przeżyć. John Holland i Maureen Hancock są tego przykładem ich zdolności ujawniły się po prawie śmiertelnym wypadku. Innym po stracie ukochanej osoby.

Przebudzenie zdolności może także nastąpić lub wyostrzyć się w momencie urodzenia dziecka. Intuicja w sposób naturalny wzmaga się u rodziców zwłaszcza u matek. Potrzeba

chronienia potomstwa wpływa na dostrajanie się szóstego zmysłu na wyszukiwaniu wszelkiego zagrożenia.

Zmiana perspektywy postrzegania lub energetyczny wpływ na ciało eteryczne człowieka może spowodować otworzenie się na zdolności paranormalne. Dzieje się tak pod wpływem hipnozy, uzdrowienia energetycznego (np sesja reiki). Ta ingerencja podnosi wibracje a tym samym powoduje zmianę świadomości i otwarcie zdolności pozazmysłowych, takich jak jasnowidzenie.

10 oznak przebudzenia szóstego zmysłu

 1. Mrowienie, swędzenie lub ciśnienie w okolicy trzeciego oka. Uczucie takie może pojawić się również na czubku głowy lub czakrach. Ja osobiście odczuwam przepływ energii z lekkim poczuciem chłodu na środku czoła, przechodzące w delikatne łaskotanie.
 2. Poczucie duchowej więzi z innymi ludźmi, duszami. Tak jakbyśmy byli połączeni niewidzialnymi nićmi.
 3. Nadwrażliwość na osoby o negatywnym usposobieniu. Poczucie wyczerpania przy nawet chwilowym przebywaniu w towarzystwie takich osób.
 4. Wzrost empatii odczuwania emocji innych ludzi, możliwość odgadywania ich myśli.
 5. Wyczuwanie osób bliskich śmierci. Unikanie uczestnictwa w pogrzebach lub przebywania na cmentarzu. Unikanie dużych skupisk ludzi.
 6. Wysokie pragnienie jedzenia zdrowej żywności, częsta rezygnacja z jedzenia mięsa.
 7. Śnienie na jawie lub doznawanie wyjścia poza ciałem.
 8. Wzrost intuicji. Poczucie, że coś się stanie. Stuprocentowa skuteczność tych przeczuć.
 9. Bóle głowy, szczególnie w okolicach czoła.
 10. Rozwój samoświadomości i przewartościowanie priorytetów życiowych. Doprowadza to często do utraty starych przyjaciół.

Nie wszystkie przedstawione powyżej oznaki muszą wystąpić, ale jeśli zdecydowana większość występuje, oznacza to przebudzenie szóstego zmysłu. Teraz od Ciebie zależy, czy pragniesz zostać jasnowidzem.

Ucz się komunikacji z swoim Wyższym Ja

Aby rozwinąć swój dar jasnowidzenia koniecznie musisz poznać ,,język’’ w jakim komunikuje się z Tobą twoje Wyższe Ja. Zacznij się wsłuchiwać w swoje wnętrze, zapamiętują, jakie odczucia, obrazy może słowa pojawiają się, gdy masz uczucie, że coś się stanie. Nauka tego języka podświadomości wygląda tak samo, a w zasadzie przebiega tak samo jak nauka przez dziecko mowy.  Najpierw dziecko słucha, uczy się rozpoznawać głos matki, ojca. Potem zaczyna reagować na poszczególne słowa, a z czasem zdania. Aż w końcu wypowiada swoje pierwsze słowo. Rozpoczyna się komunikować z otoczeniem. Tak samo jest z poznawaniem swojego wewnętrznego głosu. I trwa przez całe życie. Z każdym dniem stajesz się bieglejszy, Potrafisz więcej i dokładniej przewidzieć.

Ćwiczenia na jasnowidzenie

Ćw. 1. Zapal świecę i spokojnie wpatruj się w jej płomień. Potem zamknij oczy i skup się  na środku czoła. Oddychaj głęboko spokojnie. Pozwól swobodnie przepływać myślom i obrazom. Na żadnej z nich się nie skupiaj. Początkowo będzie to bardzo trudne, ale z czasem nabierzesz wprawy.

Ćw. 2. Ustaw kilka przedmiotów, za każdym razem mogą być inne. Zamknij oczy i dłonią przesuwaj nad nimi. Staraj się poczuć ich energię. Wsłuchaj się w ich wibrację.

Ćw. 3. Ćwicz także ze zdjęciami osób Ci nieznanych. Spróbuj odczuć, co myślą, co robią. Po prostu popłyń w ich kierunku. Nie racjonalizuj tego, co widzisz lub czujesz. Tylko odczuwaj.

Ćw. 4. Bardzo dobrym ćwiczeniem jest próba poznania treści listu bez jego otwierania. Dotknij go, poczuj. Popłyń wraz z nim myślami. Zapamiętaj myśli odczucia wrażenia, jakie temu towarzyszyły. Potem przeczytaj list i sprawdź swoje odczucia.

Ćwicząc pamiętaj, że nie za każdym razem Ci się uda. Jednak praktyka czyni mistrza. I pamiętaj, że nauka wewnętrznego języka jest jak nauka mowy przez dziecko.

Podsumowanie

Powracają do pytania ,,jak zostać jasnowidzem?’’ myślę, że z treści tego artykułu, już wiesz jak nim zostać. Ważne jest, aby odkryć czy ma się ku temu predyspozycje, a jeśli tak. To nie pozostaje nic innego jak ćwiczyć i rozwijać się duchowo. Bo każdy jasnowidz ma swoją misję. Nie jest to misja bycia na świeczniku i bycia podziwianym, lecz misja pomagania innym na drodze ku światłości.

Jasnowidz Jowi

Loading...
 • © 2020 OneFuturia