OneFuturia.pl

Łączymy sferę ciała i ducha

Karty „Tarot wróżki Algiz”

2020-01-17 Katarzyna Nieściur

Karty „Tarot wróżki Algiz”

Tarot - Algiz

Chciałabym przybliżyć karty tarota wróżki Algiz, których sama często używam w swojej praktyce. Symbolika na nich zawarta jest prawdziwym wyzwalaczem wizji w odkrywaniu przyszłości.

Zawsze, gdy mam pytania ze sfery miłosnej sięgam właśnie po nie. Autorką tej niezwykłej tali kart tarota jest wróżka Algiz, z którą miałam przyjemność przeprowadzić wywiad zamieszczony poniżej.

Wywiad z wróżką Algiz

Na początek opowiedz troszkę o sobie, aby nasi czytelnicy mogli Ciebie lepiej poznać.

Z wykształcenia jestem ekonomistą, urodziłam się pod znakiem wagi. Mam dużo zainteresowań i kocham życie.

Powiedz czytelnikom bloga jak zaczęła się twoja przygoda z tarotem, kiedy zaczęłaś wróżyć, twoje pierwsze kroki z kartami?

Po śmierci męża dowiedziałam się od wróżki:), że otrzymałam dar widzenia w kartach tarota i będę pomagać innym. Wtedy zaczęła się na poważnie moja przygoda z kartami tarota.

Co skłoniło Ciebie Algiz do stworzenia talii kart tarota? Skąd najogólniej pomysł?

*Po kilkuletnim doświadczeniu przepowiadania przyszłości i służenia radą na krętych ścieżkach życia, poczułam potrzebę stworzenia własnych kart. Stworzyłam swoją autorską talię kart zainspirowaną moją wyobraźnią i przekazami, które pozwoliły mi przekształcić je w 78 obrazów.

Symbolika na kartach Twego autorstwa skąd inspiracja, opowiedz o tym więcej?

No właśnie symbolika z wyobraźni jak ja przedstawiłabym daną kartę w odpowiedziach na różne pytania i stawiając rozkłady i doradzając klientom ruszyła moja wyobraźnia.

Która karta lub które karty przypadły Ci podczas tworzenia najbardziej do serca? Ja je wszystkie kocham nad życie. Dlatego trudno mi jest którąkolwiek z nich specjalnie wyróżniać. Każdej karcie tarota poświęciłam wiele serca.

Najtrudniejsza do stworzenia karta tarota? Wszystkie karty tworzyłam pokonując jakieś blokady w umyśle. Jedne karty powstawały w ciągu chwili inne kilku godzin, a niektóre kilka lub kilkanaście dni. Cała talia powstawała 2 lata.

Chciałabym pociągnąć jeszcze trochę temat symboliki. Opowiedz o pawich piórach na 7 kielichów. Zinterpretuj proszę tą kartę w oparciu o zastosowaną symbolikę.

Tarot - Kielichów

No cóż, moje 7 kielichów symbolizuje takie mrzonki i bujanie w obłokach, ale też osobę wyniosłą i zadzierającą nosa. Tak skojarzyłam i połączyłam w jeden obraz. Paw, który rozkłada skrzydła i jest dumny, wyniosły i emanuje swoją próżnością.

Intryguje mnie Cesarzowa w twojej tali, a szczególnie serce na drodze do zamku.

Tarot - Cesarzowa

Cesarzowa skojarzyła mi się z taką dojrzałą kobietą-matką, teściową i babcią, u której zawsze jest ciepło, przytulnie i dobrze a ona sama pilnuje tego ogniska domowego i daje miłość. Sama droga do tego domu już usłana jest miłością, chociaż sama cesarzowa jest też władcza i sroga to potrafi i obdarza miłością.

Rewers karty. Kobieta jadąca na koniu, przy niej biegnący wilk wyłaniający się z portalu ognia. Proszę przedstaw znaczenie tego obrazu.

Nie kierowałam się symboliką, bo dużo wcześniej było to moje logo firmy i zrodził się taki pomysł żeby widniało na koszulce kart

Powiedz nam proszę gdzie można nabyć karty tarota Twojego autorstwa.

Zachęcam do zakupu bezpośrednio u mnie, a szczegółowe informacje znajdują się na mojej stronie internetowej.

Podsumowanie wywiadu z autorką tali kart tarota Algiz

Bardzo dziękuję Ci Algiz za przybliżenie nam twojej autorskiej tali kart tarota. Myślę, że przypadną do gustu naszym czytelnikom, tak jak przypadły mi. Spośród wielu tali kart tarota do wróżenia, które posiadam, zajmują one pierwsze miejsce. Obrazy zawarte na kartach tej tali mają wielką głębię są niemal trójwymiarowe. Symbolika w nich zawarta sprawia, że pod wpływem zadanego pytania budzą wizję. Przemawiają, dając odpowiedź na wróżbę.

Wywiad przeprowadziła Katarzyna Nieściur

Loading...
  • © 2020 OneFuturia