OneFuturia.pl

Łączymy sferę ciała i ducha

Obbe na podstawie trylogii Roberta A. Monroe

2019-10-04 Mentalistka Czandra

Obbe na podstawie trylogii Roberta A. Monroe .

Obbe czyli potocznie Podróże Astralne , niesamowite doświadczenia które przeżył Robert Monroe zanim rozwinę ten wątek pozwolę sobie na cytat z książki „Najdalsza podróże„

Korzystajcie z życia w Systemie, maksymalizując swoje wygrane i przegrane - ale nie stawajcie się nałogowcami. Wyzbądźcie się złości na sposób, w jaki ten system pracuje, na rażącą niesprawiedliwość, na nieuczciwe przewagi, brutalność, brak serca, fałsz. Jest to świat celowo zaprojektowany jako drapieżny - przez to możne stanowić wspaniałą maszynę uczącą.

Robert w swych podróż przekonał się o tym iż możemy my ludzie odejść od tego co nazywamy „rzeczywistością „ bo tak naprawdę żyjemy w matrixie , ludzie mogą kreować swoje życie i jednocześnie zmieniać energię , naukowcy odkryli już jakiś czas temu ze wszytko jest energia , a Monroe w swych powieściach tylko to potwierdza .

Wiec w czym rzecz ? Dlaczego życie układa się nam tak a nie inaczej , dlaczego jeden jest biedny a drugi bogaty ? Itd . Odpowiedzi jest kilka , jako energię mieszkające „ Gdzieś tam „ chcemy nauczyć się emocji , takich jak , radość , strach , smutek itp, i to One z własnego wyboru „ schodzą na ziemię .Nie przeżywają jednego życia i ale całe pokolenia poprzez reinkarnację i to dlatego często mamy wrażenie np że kogoś znamy lub znamy jakieś miejsce którego nigdy nie widzieliśmy czy mamy powtarzające się sny. To dlatego że byliśmy już kiedyś w tych miejscach i często jest tak że energie przed reinkarnacja się wcześniej znają a nawet umawiają ze sobą. Kolejna sprawa jest ze zdając sobie z tego wszystkiego sprawę co łatwe nie jest możemy zmieniać rzeczywistość ! By tak się stało musimy przejść oczyszczenie albo może raczej oświecenie że wszystko co robimy bo to są zakorzenione schematy .

„Tam gdzieś” jak opisuje to Monroe nikt nie czuje do siebie nienawiści , złości i tego typu emocji , jest czysta wiedza i nieskończona miłość , sam doświadczając tego uczucia na początku w swoich wyprawach pisze że miłość jest tak czysta aż boli .I to z kolei łączy się z tym jak potężna jest miłość i jak ogromna to magia .Niestety dla nas ludzi bardzo trudno to pojąć w tak szerokim znaczeniu , ale możemy się non stop uczyć i pracować nad sobą a wówczas zobaczycie jak świat zaczyna się dla nas zmieniać na piękny . Monroe pisząc że świat jest celowo zaprojektowany jako drapieżny właśnie po to by zacząć dostrzegać miłość, by uczyć się ponieważ nie jest możliwym poznawać piękno nie doświadczając brzydoty dla tego iż nie bylibyśmy świadomi tego piękna .

Czytając całą trylogię uświadomiłam sobie jak jesteśmy ograniczeni w postrzeganiu istoty życia . Oczywiście ważny jest status posiadania ale nie najważniejszy ! Jak głosi mądre przysłowie „Pieniądze szczęścia nie dają „ i tu kolejny przykład , jesteśmy bogaci mamy dosłownie wszystko i nagle umiera nam ktoś bliski, ktoś ważny w naszym życiu , czy myślimy wtedy o pieniądzach , samochodach i willach ? Nie! , zupełnie w tym momencie nie ma to dla nas najmniejszego znaczenia ! Właśnie dlatego że zaczynamy doceniać życie i miłość ! Osobiście uważam iż łączy się to bardzo z Ezoteryka , np prawo przyciągania , dokładnie mówi o tym iż możemy zmienić swój świat poprzez zmianę energii i przyciągać co piękne pod warunkiem iż nikogo przy tym nie krzywdzimy ! Czy reinkarnacja , nasi opiekunowie , nazywani często Aniołami to wszystko jest w zasięgu naszej ręki tylko potrzeba nam otwarcia się na nieznane i łamanie stereotypów .

Szczerze Polecam książki Roberta A. Monroe a zaczniemy otwierać się na wiedzę która jest bardzo łatwo dostępna .

  1. Podróż poza Ciałem
  2. Daleka podróż
  3. Najdalsza podróż. Milej lektury !

Mentalistka Czandra

Loading...
  • © 2020 OneFuturia