OneFuturia.pl

Łączymy sferę ciała i ducha

Prawo Przyciągania

2019-01-23 Mentalistka CZANDRA

W dzisiejszych czasach każdy z nas ma swoje problemy , czasami wydaje się iż sytuacja jest bez wyjścia Mamy kredyt a tu straciliśmy prace i komornik za chwile za puka do drzwi lub dowiadujemy się o poważnej chorobie i świat nam wali się na głowę , załamujemy się i myślimy, myślimy ,myślimy… jednocześnie zadręczając się bo jak tu w takiej chwili być szczęśliwym ..??? Otóż nie ma nic bardziej mylnego , ZAWSZE TO O CZYM MYŚLIMY wysyłamy w kosmos w postaci energi i TO WŁAŚNIE PRZYCIAGAMY ! Dla tego tak bardzo ważne jest by przyciągać wszystko co jest dla nas dobre ! Jeśli zaczniemy myśleć o pięknych rzeczach to poprawimy zdecydowanie swój stan psychiczny ! ( Co jest bardzo ważne ponieważ długi stres , chandra grożą takimi chorobami jak załamanie nerwowe czy depresja a na tym etapie bez specjalisty się nie obejdzie, zmieniamy i przyciągamy to co dobre ! Jest kilka Ćwiczeń by to zmienić:

· Śmiech na głos · Stań w oknie i upatrz sobie to co Cię zachwyca np. piękne kwiaty cz ( jeśli lubisz ) czy ogólnie widok którym się zachwycisz , stój tak aż poczujesz się „szczęśliwa ” powtarzaj to ćwiczenie codziennie co najmniej po 5 min. · Czasami potrzebujemy się wygadać i poczuć wsparcie z od drugiej osoby , zadzwoń do przyjaciela przyjaciółki , do kogoś bliskiego o którym wiesz że zmieni twój nastrój .

Chodzi o To by jak najszybciej pozbyć się negatywnych mysli-energi które wysyłamy do Uniwersum i które w postaci Prawa Przyciągania wracają !Być może macie własne metody by poczuć się lepiej w sytuacjach kryzysowych ..? Stosujcie je jak najczęściej i Bądźcie szczęśliwi, uśmiechnięci wówczas bardzo szybko zobaczycie jakie życie wokół was staje się piękniejsze . I Na koniec – Pamiętajcie by we wszystkich zachowywać balans dawania i przyjmowania wówczas harmonizujecie Wasze życie a co za tym idzie nie zaburzacie równowagi energetycznej . Z całego serca życzę byście codziennie budzili się z uśmiechem na twarzy .

Pozdrawiam Wróżka Czandra

Loading...
  • © 2020 OneFuturia