OneFuturia.pl

Łączymy sferę ciała i ducha

Wenus - kochanka idealna

2019-03-22 Wizjonerka życia Diona

Wenus - kochanka idealna

Planety Wenus Pochodzenie i inne nazwy Wenus

Wenus nazywana jest Gwiazdą Poranną (Jutrzenką) albo Gwiazdą Wieczorną, gdyż wiąże się to z okresem widoczności – w nocy przez ok. 3 godziny przed wschodem lub po zachodzie Słońca.Nazwa planety wywodzi się od rzymskiej bogini miłości – Wenus.

Wenus w horoskopach obu płci określa wszystko, to co lubimy, od ubioru, muzyki i gustów kulinarnych na upodobaniach alkowy skończywszy. Jednak jej znaczenie jest nieco inne w horoskopach kobiet i mężczyzn. U mężczyzn znak i aspekty Wenus określają ideał kochanki, u kobiet określają sposób, w jaki wyrażają one swoją kobiecość. U mężczyzny znak Wenus pokazuje jak „ta jedyna” ma wyglądać, jak się zachowywać, czyli jednym słowem wszystko to, co jest dla mężczyzny atrakcyjne i co sprawia mu przyjemność. Przedstawiam poniżej krótkie opisy archetypów Wenus w znaku. Cechy te modyfikują oczywiście aspekty i położenie w domu w horoskopie indywidualnym.

Jeśli twój wybranek ma Wenus w Baranie – pragnie kobiety zdecydowanej, wojowniczej, pewnej siebie, takiej która będzie umiała trzasnąć w stół, gdy zajdzie potrzeba. Prędzej wybierze się on do fitness clubu albo na wspólny jogging, niż zechce leniwie leżeć przed telewizorem. Mężczyzna z Wenus w Baranie u kobiety ceni sobie przede wszystkim szczerość i prostolinijność. Preferowane zainteresowania sportowe. Wenus w Baranie lubi też szybkie zaloty i ognisty seks. Wcale nie będzie mu przeszkadzało, jeśli weźmiesz inicjatywę w swoje ręce. Dla Wenus w Baranie nie istnieje pojęcie „zbyt szybko”.

Pan z Wenus w Byku – ciągnie do niewiast ciepłych, kobiecych i praktycznych. Panowie z Wenus w Byku uwielbiają powoli rozkoszować się wszystkimi przyjemnościami życia. Uwiodą ich zmysłowe perfumy i smakowita kolacja, najlepiej na łonie natury, tak żeby mogli chłonąć przyrodę i urodę swojej wybranki każdym porem ciała. Nie próbuj go poganiać, bo on ma swoje własne tempo działania, jest dość ostrożny i preferuje stabilne związki. Nie dla niego przygoda na jedną noc. Wenus w Byku lubi zazwyczaj kobiety o solidnej budowie ciała, takie które mają czym oddychać i na czym siedzieć. Strój powinien podkreślać kobiece kształty.

Pan z Wenus w Bliźniętach – pragnie nade wszystko rozmowy z partnerką. Musi poczuć, że rozumiesz, co do ciebie mówi. Niezbędne jest tutaj poczucie humoru i choćby odrobina elokwencji. Zaskocz go najnowszymi plotkami i poznaj jego znajomych. Wenus w Bliźniętach lubi wiedzieć, co w trawie piszczy, dlatego musisz posiadać trochę podstawowej wiedzy o świecie. Preferuje kobiety trzpiotki, wygadane i zabawne. Tutaj możesz rozmawiać o wszystkim i o niczym, ważne jest porozumienie intelektualne. Uwaga jednak, bo Wenus w Bliźniętach szybko się nudzi i może poszukać bardziej absorbującej partnerki, jeśli nie będziesz w stanie dotrzymać mu kroku w rozmowie.

Pan z Wenus w Raku – pragnie kobiety ciepłej, uczuciowej, trochę nieśmiałej, ale umiejącej docenić uroki życia domowego. Jeśli gotowanie to twoja pasja, trafisz przez żołądek prosto do jego serca. Koniecznie też zapytaj o jego rodzinę, drzewo genealogiczne i kolekcję starych fotografii. Jeśli też cenisz uroki życia domowego i pragniesz zagnieździć się wreszcie, a dalekie podróże napawają cię nieokreślonym lękiem, to znajdziesz bezpieczną przystań u mężczyzny z Wenus w Raku. Mężczyźni z Wenus w Raku pragną też kobiet uczuciowych i nieco matczynych. Są miłośnikami domowego ogniska i uroków życia codziennego. Ekstrawagancja może go zrazić zamiast przyciągnąć.

Pan z Wenus w Lwie – pragnie prawdziwej gwiazdy. Nie ważne kim jesteś i czym się zajmujesz, musisz być zadbana, elegancka, umieć zabłysnąć w towarzystwie i dobrze się z nim bawić. Wenus w Lwie lubi wyrazisty strój i makijaż podkreślający twoją indywidualność. Panie w typie kury domowej nie zrobią wrażenia na takim mężczyźnie. Talent aktorski i zdolności dramatyczne są tutaj w cenie. Jeśli twój mężczyzna ma Wenus w Lwie bądź przy nim sobą, nie bój się zaszaleć, a najlepiej zatańcz dla niego na scenie. Wenus w Lwie lubi bogactwo i przepych. Unikaj łażenia w rozciągniętych ciuchach i koniecznie dbaj o wygląd. I pozwól mu się zdobyć.

Mężczyzna z Wenus w Pannie nie wybaczy ci brudnych paznokci. Pragnie kobiety przede wszystkim czystej, schludnej i pachnącej świeżością. Bezwzględnie musisz przestrzegać zasad higieny i dbać o porządek. Jeśli jesteś roztrzepaną bałaganiarą, możesz mu działać na nerwy. Preferuje on u kobiet skromny, najlepiej sportowy strój. Niewskazany jest tutaj nadmiar dodatków i przepych. Panowie z Wenus w Pannie lubią też zazwyczaj kobiety drobne i wysportowane i wolą zdrową żywność od randki w fastfoodzie. Bądź przede wszystkim naturalna i wykaż się praktycznym podejściem do życia. Wenus w Pannie imponują też zdolności manualne. Nie ma to jak ręcznie wydziergany sweter.

Mężczyzna z Wenus w Wadze pragnie stuprocentowej kobiety, grzecznej, miłej delikatnej i subtelnej. Jeśli masz porywczy i wybuchowy charakter możesz jedną awanturą zrazić go do siebie całkowicie. On lubi subtelny flirt, wyrafinowaną grę erotyczną, a nade wszystko liczy się dla niego partnerstwo i kompromis. Dla niego kobieta musi być stuprocentowa, tutaj odpada typ chłopczycy. Najlepiej ubierz zwiewną suknię, która podkreśli twoją urodę i nie przesadzaj z makijażem. Wenus w Wadze uwielbia dobre perfumy, więc zadbaj też o ten szczegół. Jeśli w dodatku interesujesz się sztuką i bierzesz udział w imprezach kulturalnych, zrobi to dobre wrażenie. Jednak Wenus w Wadze niekoniecznie silnie się angażuje uczuciowo. Nie rób mu scen zazdrości, bo odejdzie do bardziej stabilnej kobiety.

Mężczyzna z Wenus w Skorpionie – pragnie intensywnej i namiętnej miłości nie tylko fizycznej, ale i duchowego zespolenia ze swoją partnerką. Pociągają go kobiety nieco wyzywające, drapieżne i niebezpieczne w typie femme fatale. Wenus w Skorpionie angażuje się we wszystko, co robi całym sercem, miej więc pasję i kochaj z pasją, jeśli twój wybranek ma Wenus w Skorpionie. Gorsety, szpilki i czarne suknie sprawią, że krew zapłonie w jego żyłach. Bądź też trochę niedostępna i trochę wyzywająca jednocześnie. Pan z Wenus w Skorpionie uwielbia dreszcz emocji i trudne zaloty to jego żywioł. Miej też swoje zdanie i pokaż mu, że jesteś świadoma swojej siły. Wenus w Skorpionie pragnie życia na krawędzi więc znajdź sposób, żeby zafundować mu dawkę adrenaliny. Jednak przenigdy nie wybaczy zdrady.

Pan z Wenus w Strzelcu lubi niewiasty optymistyczne i egzotyczne. Preferowany ubiór z nutką orientu. Załóż ozdoby w stylu etnicznym. I koniecznie tryskaj optymizmem. Wenus w Strzelcu lubi kobiety radosne, oryginalne i śmiałe. Pokaż, że interesujesz się filozofią, znasz języki obce i nie straszna ci wyprawa do dżungli. A najlepiej zaproś go w podróż dookoła świata. Koniecznie też zademonstruj, że masz szerokie zainteresowania i nie straszna ci dyskusja na każdy temat. Wenus w Strzelcu nie lubi się nudzić i siedzieć w miejscu. Daj się zauważyć i nie stój w kącie. Nie bądź też zbyt zaborcza, bo Wenus w Strzelcu ceni sobie wolność.

Mężczyzna z Wenus w Koziorożcu – pragnie kobiety statecznej, powściągliwej i przestrzegającej zasad dobrego wychowania. Wylewne wyznania miłosne nie zostaną zbyt dobrze odebrane. Panowie z Wenus w Koziorożcu lubią kobiety zdystansowane i zasadnicze. Preferują też dość formalny strój i stosowną odległość. Na ich zaufanie trzeba sobie zasłużyć, bo bywają podejrzliwi. Imponują im osiągnięcia zawodowe i kariera. Na widok bizneswoman z neseserkiem zmiękną mu kolana i straci z wrażenia oddech, ale może bać się podejść. Należy go więc dyskretnie, ale niewyzywająco zachęcić. Sprawiaj wrażenie ułożonej i poważnej. Wenus w Koziorożcu potrafi być namiętna, ale skrywa się za fasadą konwenansu. Bądź wierna i okaż mu swoje oddanie, czyny wywrą o wiele silniejsze wrażenie niż słowa.

Mężczyzna z Wenus w Wodniku – pożąda oryginalności i wolności. Jeśli bunt i nowinki to twoje drugie imię, w mężczyźnie z Wenus w Wodniku znajdziesz swego oddanego wielbiciela. Jeśli ponadto cenisz sobie wolność w związku i masz nietuzinkowe zapatrywania na życie razem, to prawdopodobnie wywrzesz na nim elektryzujące wrażenie. Jeśli prócz tego nie straszny ci internet, najnowsze technologie i hipernowoczesne gadżety, to trafiony - zatopiony. I przede wszystkim zaprzyjaźnij się z nim, zanim zdecydujesz się na następny krok. Im bardziej szokujące i niezwykłe są twoje zainteresowania, tym większe na nim zrobisz wrażenie. Nie wystarczy mu ładna buzia i figura, musisz mieć swoje hobby i w żadnym wypadku go nie ograniczaj.

Pan z Wenus w Rybach – pragnie tajemniczej nimfy, kobiety samarytanki, siostry miłosierdzia, pielęgniarki…siostry zakonnej. Panowie z Wenus w Rybach lubią kobiety delikatne, subtelne i nieodgadnione. Jeśli nie wiesz, co powiedzieć, nie mów nic. Wywrze to zdecydowanie lepsze wrażenie niż miałka paplanina. Nie musisz być gwiazdą imprezy, wystarczy, że staniesz z boku i rzucisz mu powłóczyste spojrzenie. Wywrze to na nim silniejsze wrażenie niż tysiąc słów. Zadziałaj na jego wyobraźnię i bądź nieodgadniona. Panowie z Wenus w Rybach lubią śnić na jawie o swoim ideale. Dla Wenus w Rybach nie liczy się ani grubość twojego portfela ani twój status. Musisz mieć w sobie to trudne do zdefiniowania „coś”.

https://onefuturia.pl/doradcy/wizjonerka-diona

Źródło

www.astrology.pl

Loading...
  • © 2020 OneFuturia