Artykuły OneFuturia

STREFA MAGII

TOTALNA BIOLOGIA

DIETETYKA

WARSZTATY

SPOTKANIA

Wróżka MONIKA

RUNY – magiczne znaki

Istnieje wiele publikacji na temat Run nie będziemy tutaj powielać tego co zostało już powiedziane na ich temat jedynie przybliżyć Państwu jedną z METOD DYWINACYJNYCH  którą posługują się nasi doradcy.

Runy – to najstarsza metoda wróżebna używana do przewidywania przyszłości.  Jest to alfabet runiczny nazywany również FUTHARKIEM, który posiada nadprzyrodzoną moc. Jest ona dużo starsza niż Tarot i była używana jeszcze przed narodzinami Jezusa Chrystusa. 

Te magiczne symbole (jest ich 24) posiadają wszechstronne zastosowanie: jako że emanują potężną energią , która zbawiennie na nas wpływa stosowane są między innymi w: medytacji, w celu poprawy zdrowia, można się nimi wspierać i nosić jak Talizman w zależności od tego co chcemy osiągnąć i nie tylko.

Przy pomocy tych „niepozornych” znaków, które są jednak rezerwuarem  POTĘŻNYCH ENERGII nasi doradcy są w stanie odkryć przed Wami to co nieznane i głęboko ukryte dla oka. Podobnie jak inne metody dywinacyjne przy umiejętnym posługiwaniu się Runami możemy sprawdzić np: kim byliśmy w poprzednim wcieleniu, czy nawet z dokładną precyzją określić stan naszego zdrowia. Runy ukazują nam drogę, którą należy podążać wskazując przyczyny naszych niepowodzeń ale także co należy robić aby to zmienić. Każdy z Nas ma swoją własną Runę przypisane do jego daty urodzenia i którą powinien się wpierać np. runa Kenaz dla osób urodzonych  między 20 sierpnia a 3 września …oznacza twórczość , otwarcie się, narodziny jak również wewnętrzne światło..

Zapraszam serdecznie do skorzystania z mĄdrości run- metody dywinacyjnej zapomnianej i niedocenianej w dzisiejszych czasach a szkoda i do kontaktu z naszymi doradcami 

Opracowanie Wróżka Monika

Jeśli masz pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zgoda

2 + 2 =

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram